Nowe władze Oddziału
W dniu 26 maja 2026 roku, w Ośrodku Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze, podczas którego członkowie Kujawsko-Pomorskiego Oddziału SITP udzielili ustępującemu Zarządowi absolutorium i wybrali nowe władze. Nowo wybrany Zarząd na IV kadencję ukonstytuował się w następującym składzie:

