aktualność

Jubileusz 100-lecia działalności Inżynierów i Techników w Bydgoszczy

 • Opublikowano: 28 September 2021
 • By: SITP

Z okazji jubileuszu 100-lecia istnienia stowarzyszeń technicznych w Bydgoszczy 24 września 2021 roku, w obiekcie Politechniki Bydgoskiej odbyły się uroczystości, podczas których osobom i jednostkom organizacyjnym w uznaniu zasług na rzecz BR FSNT NOT we wdrażaniu innowacyjnych technik, technologii i rozwiązań wpływających na rozwój gospodarczy Bydgoszczy i województwa wręczono „Honorowe Medale”.

II warsztaty techniczne SITP - SARP

 • Opublikowano: 17 August 2021
 • By: SITP

W dniach 8 - 9 września 2021 roku odbędą się II warsztaty techniczne organizowane wspólnie z SARP Oddział w Toruniu, skierowane m. in. do architektów, rzeczoznawców ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych, Państwowej Straży Pożarnej oraz innych osób zainteresowanych zagadnieniami ochrony przeciwpożarowej.

Miejsce: Hotel Przystanek, ul. Chłopickiego 4 w Toruniu.

 

Zapraszamy do zapoznania się z programem ramowym warsztatów i kartą zgłoszenia, gdzie przedstawione są warunki uczestnictwa!

Walne Zebranie Członków Oddziału SITP

 • Opublikowano: 17 May 2021
 • By: SITP

Zgodnie z § 55 ust. 1 Statutu Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa oraz Uchwałą Nr 136/21 Zarządu Głównego SITP z dnia 25.03.2021 r. w sprawie sposobu przeprowadzenia wyborów delegatów Oddziałów na IX Zebranie Delegatów Oddziałów w okresie obowiązywania stanu epidemii lub stanu zagrożenia epidemicznego, Zarząd Kujawsko-Pomorskiego Oddziału SITP zwołuje Walne Zebranie Członków Oddziału w dniu 20 maja 2021 r. o godz. 16:00 w pierwszym terminie.

Spływ kajakowy Jeziorami Żniniskimi

 • Opublikowano: 11 September 2020
 • By: SITP

W dniu 29 sierpnia 2020 roku odbył się kolejny już spływ kajakowy zorganizowany przez SITP Oddział Kujawsko-Pomorski. Tym razem na Pałukach, po malowniczych jeziorach Żnińskich.
Spływ rozpoczął się na przystani w Żninie, a zakończył w Wenecji, gdzie odwiedziliśmy Muzeum Kolei Wąskotorowej, a następnie udaliśmy się w kierunku Żnina kolejką z zabytkowym parowozem.
Pełną relację fotograficzną ze spływu można obejrzeć na stronie SITP po zalogowaniu się na konto w sekcji „Dla zalogowanych”.

Odszedł na wieczną służbę

 • Opublikowano: 18 June 2020
 • By: Anonim (niezweryfikowany)

st. bryg. w st. spocz. Ryszard Czaplewski od 2006 do 2012 roku był Naczelnikiem Wydziału Kontrolno-Rozpoznawczego w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu. Od 1989 roku działał w strukturach FSNT-NOT /SNT jako Prezes, Wiceprezes, a następnie członek Zarządu Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa.

Wycieczka na Ukrainę

 • Opublikowano: 31 October 2019
 • By: Anonim (niezweryfikowany)

W dniach 10 - 15 czerwca 2020 roku SITP Oddział Kujawsko-Pomorski organizuje we współpracy z biurem turystycznym wycieczkę autokarową na Ukrainę. Koszt wycieczki wynosi 1400 zł na osobę, a w przypadku członków SITP 800 zł na osobę (600 zł stanowi dofinansowanie ze Stowarzyszenia), przy grupie min. 50 osobowej.

Cena wycieczki obejmuje:

Strony