Bal karnawałowy SITP 2024

  • Opublikowano: 21 November 2023
  • By: SITP

Z okazji przypadającego w tym roku jubileuszu 40-lecia istnienia Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa, Zarząd Kujawsko-Pomorskiego Oddziału SITP serdecznie zaprasza Państwa 13 stycznia 2024 roku na bal karnawałowy do sali restauracyjnej (poziom -1) Hotelu City przy ul. 3 Maja 6 w
Bydgoszczy. Początek zabawy o godz. 19.00, zakończenie przewidziane jest na godz. 3.00.

Koszt balu wynosi 410 zł od pary w przypadku, kiedy co najmniej jedna z osób jest czynnym członkiem Stowarzyszenia (opłacone składki). Istnieje również możliwość uczestniczenia w zabawie Państwa przyjaciół, znajomych niebędących w Stowarzyszeniu, wówczas koszt wyniesie 710 zł od pary.

Oprawę muzyczną i szaloną zabawę tego wieczoru zapewni Łukasz Grudniewski - DJ GRUDI

Otwarcie balu lampką prosecco, następnie uroczysta kolacja serwowana: zupa, danie główne i deser, a w formie bufetów dania gorące, na zimno, przekąski i słodkie deserki. Open bar: biały alkohol, wino białe i czerwone, piwo, napoje, soki gazowane.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kierowanie zgłoszeń na adres: biuro@sitp.com.pl (w informacji należy podać imiona i nazwiska osób, które zgłaszamy na imprezę). Potwierdzeniem uczestnictwa w balu będzie pełna wpłata uiszczona w terminie do 30 grudnia 2023 roku na konto Stowarzyszenia:
Nr rachunku 30 1240 1196 1111 0010 5129 6170 w Banku Pekao S.A. z dopiskiem „Bal SITP”.

Opcje dodatkowe (noclegi)
Istnieje możliwość zarezerwowania noclegów w Hotelu City za naszym pośrednictwem, wówczas prosimy o kontakt na adres e-mail biura: biuro@sitp.com.pl, należy podać liczbę osób i rodzaj pokoju. (Organizator nie pokrywa kosztów noclegów). Nocleg ze śniadaniem i parkingiem w specjalnej cenie dla uczestników balu wynosi: 250 zł/doba za pokój jednoosobowy i 300 zł/doba za pokój dwuosobowy (duże łóżko). Doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 15:00, a kończy o godz. 11:00 dnia następnego. W cenie noclegu możliwość skorzystania z sauny, jacuzzi i siłowni.