Aktualności

Rzeka Dobrzyca – etap: Ostrowiec – Czapla – Wiesiółka (13 km)

Zdrowych, pogodnych i ciepłych Świąt Wielkanocnych życzy Zarząd Kujawsko-Pomorskiego oddziału SITP

W dniu 14 grudnia 2023 roku, w sali konferencyjnej Hotelu Przystanek przy ul. Generała Józefa Chłopickiego 4 w Toruniu odbyły się ostatnie już w tym roku warsztaty techniczne poświęcone w całości zagadnieniom ochrony przeciwpożarowej, w których udział wzięło 60 osób.

Z okazji przypadającego w tym roku jubileuszu 40-lecia istnienia Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa, Zarząd Kujawsko-Pomorskiego Oddziału SITP serdecznie zaprasza Państwa 13 stycznia 2024 roku na bal karnawałowy.

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa Oddział Kujawsko - Pomorski już po raz piąty było organizatorem Ogólnopolskiej Konferencji Technicznej o tematyce związanej z poważnymi awariami.

Rzeka Wełna, etap: Rogoźno - Jaracz (ok. 15 km) przewidywany czas spływu 4 - 5 godz.

Zdrowych, pogodnych i ciepłych Świąt Wielkanocnych życzy Zarząd Kujawsko-Pomorskiego oddziału SITP

W dniach 15 - 18 czerwca 2023 roku Zarząd SITP Oddział Kujawsko-Pomorski organizuje wycieczkę autokarową Kozłówka - Lublin - Zamość - Kazimierz Dolny. 

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim Koleżankom i Kolegom ze Stowarzyszenia oraz sympatykom SITP najserdeczniejsze życzenia.

W ramach doskonalenia zawodowego 20 grudnia 2022 roku odbyły się ostatnie już w tym roku warsztaty techniczne poświęcone w całości zagadnieniom ochrony przeciwpożarowej. 

Strony