Konferencja "Planowanie operacyjno-ratownicze"

  • Opublikowano: 26 August 2019
  • By: Anonim (niezweryfikowany)

Szanowni Państwo

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa Oddział Kujawsko-Pomorski we współpracy z Zakładem Anwil S.A. już po raz trzeci jest organizatorem Ogólnopolskiej Konferencji Technicznej poświęconej bezpieczeństwu, a w szczególności problematyce związanej z odpadami oraz zakładami zwiększonego i dużego ryzyka wystąpienia poważnej awarii przemysłowej.

Konferencja pn. „Planowanie operacyjno - ratownicze” odbędzie się w dniach 17-18 października 2019 roku w HOTELU AUSTERIA CONFERENCE & SPA  w Ciechocinku.

Chcielibyśmy, aby to wydarzenie spełniło oczekiwania tych wszystkich osób, które odpowiadają na co dzień za realizację zadań związanych z planowaniem operacyjno
– ratowniczym oraz zapobieganiem poważnym awariom.
Konferencję adresujemy do przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, zakładów przemysłowych, inspekcji: sanitarnej, ochrony środowiska, PIP, Państwowej Straży Pożarnej, ubezpieczycieli oraz do wszystkich innych osób zainteresowanych sprawami bezpieczeństwa.

Podczas trwania dwudniowej konferencji mamy nadzieję na ciekawą dyskusję i wymianę doświadczeń oraz możliwość zaprezentowania dobrych praktyk w aspekcie planowania operacyjno – ratowniczego, w tym wyzwań związanych z pożarami odpadów niebezpiecznych.    

W drugim dniu konferencji zaplanowaliśmy zwiedzanie Tamy na Wiśle we Włocławku.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem konferencji oraz do pobrania karty zgłoszeń.

Na zgłoszenia czekamy do 10 października!

Do pobrania:

Karta zgłoszenia (doc)

Program konferencji (pdf)