IV Ogólnopolska Konferencja Techniczna „Poważna awaria nad Wisłą”

  • Opublikowano: 12 July 2022
  • By: ewa

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa Oddział Kujawsko-Pomorski już po raz czwarty jest organizatorem Ogólnopolskiej Konferencji Technicznej o tematyce związanej z poważnymi awariami, na którą już teraz Państwa serdecznie zapraszamy!

Dwudniowa konferencja ma na celu wymianę doświadczeń, wiedzy, integrację różnych środowisk oraz wypracowywanie wspólnych stanowisk co do środków i metod służących ochronie ludzi i środowiska przed skutkami awarii przemysłowej.

Tegoroczna konferencja pt. „Poważna awaria nad Wisłą” odbędzie się w dniach 10 - 11 października 2022 roku w Hotelu FILMAR przy ul. Grudziądzkiej 39-43 w Toruniu i tak jak w poprzednich latach udało nam się zaprosić do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu wielu znakomitych i doświadczonych prelegentów.

Partnerem wydarzenia jest Anwil S.A. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Wojewoda Kujawsko-Pomorski, a merytoryczny Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu.

Konferencję adresujemy do przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, zakładów przemysłowych, inspekcji: sanitarnej, ochrony środowiska, Państwowej Inspekcji Pracy, Państwowej Straży Pożarnej, ubezpieczycieli oraz do wszystkich innych osób zainteresowanych szeroko rozumianą problematyką bezpieczeństwa.

W drugim dniu konferencji zaplanowaliśmy zwiedzanie miasta z przewodnikiem, gdyż Toruń koniecznie trzeba zobaczyć! To właśnie w Toruniu urodził się Mikołaj Kopernik, to tu wypieka się słynne pierniki w najstarszej fabryce cukierniczej w Polsce, ale przede wszystkim miasto zachwyca oryginalną gotycką architekturą.

Program konferencji
Karta zgłoszenia