Walne Zebranie Członków Oddziału Kujawsko-Pomorskiego

  • Opublikowano: 9 February 2016
  • By: SITP

Jesteśmy po Walnym zebraniu. Zostały wybrane nowe władze a ustępujący Zarząd uzyskał absolutorium. Nowy Zarząd zatem rozpoczyna pracę. Życzymy powodzenia.

Zgodnie z treścią § 37 Startu Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa informujemy, iż w dniu 11 lutego 2016 r. o godzinie 17.00 odbędzie się Walne Zebranie Członków Oddziału Kujawsko-Pomorskiego. Miejsce zebranie to budynek NOT przy ul. Rumińskiego 6 w Bydgoszczy.

Już jesteśmy po – szczegóły wyborów już niebawem.

Dobiega końca I kadencja Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa Oddział Kujawsko-Pomorski, a wraz z nią kończą pracę dotychczasowe władze Oddziału.
Wobec powyższego zapraszamy Wszystkich w dniu 11 lutego 2016 roku, o godz. 17.00 do sali konferencyjnej Bydgoskiego Domu Technika Naczelnej Organizacji Technicznej Sp. z o. o., przy ulicy B. Rumińskiego 6, gdzie odbędzie się Zwyczajne Walne Zebranie Członków Oddziału.
Podczas zebrania dokonamy wspólnie wyboru nowych władz Oddziału, ale też przedstawimy szczegółowe sprawozdania merytoryczne i finansowe Stowarzyszenia.
Zebranie będzie też doskonałą okazją do podsumowania prawie trzyletniej  kadencji ustępującego Zarządu.
Nie musimy Was przekonywać, jak ważna jest działalność naszego Stowarzyszenia, dlatego liczymy na Waszą dalszą współpracę i niezawodne przybycie.